مراسم معارفه معاونت فنی و اجرایی سازمان برگزار شد.
............................................................
به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت ، مراسم معارفه معاونت فنی و اجرایی سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت ،  مراسم معارفه معاونت فنی و اجرایی سازمان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور بابک رمضانی معاونت خدمات شهری ، ساده روح  مدیریت حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر، و تنی چند از همکاران سازمان برگزار شد  بابک رمضانی ضمن عرض تبریک معارفه داوود نوری هریس به عنوان سرپرست معاونت فنی و اجرایی سازمان ساماندهی مشاغل اظهار داشت : انتصاب داوود نوری هریس به عنوان سرپرست معاونت فنی و اجرایی نشان دهنده نظر مساعد شهردار رشت در خصوص توانایی و درایت ایشان است. وی تاکید کرد : همانطور که در پست های قبلی تمام وقت پیگیر امورات و کارهای محوله بودید ، امیدواریم در این جایگاه نیز بتوان با حفظ همان روحیه ،تاثیر مثبتی داشته باشید .

 
 

در ادامه ساده روح مدیریت حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر به گستردگی شرح وظایف سازمان بیان نمود : سازمان ساماندهی مشاغل شهری یکی از سازمان های مهم شهرداری است که همزمان میتواند بر بهبود کیفیت فضای شهری ، خدمات دهی مطلوب به شهروندان و ارتقاء بهره وری واحد های صنفی نقش مؤثری داشته باشد . وی ابراز امیدواری نمود تا با انتصاب جدید مقدمات اجرای طرح های بزرگ هر چه زودتر فراهم گردد.

 

در ادامه ریاست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری رشت ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و تبریک انتصاب نوری هریس بیان نمود : در چند ماه گذشته با توجه به عدم وجود معاونت در سازمان با زحمات تک تک همکاران تلاش شد این اتفاق تاثیر منفی بر روند خدمت رسانی به شهروندان نداشته باشد .

وی افزود : در ماه های گذشته با کمک همکاران به تبیین برنامه های سازمان اقدام نمودیم که امیدوارم با حضور معاونت جدید بتوانیم شرایط لازم برای تسریع به عمل آید .

 
در پایان آقای نوری هریس ضمن تشکر از شهردار بابت اعتمادی که به ایشان نموده اظهار داشت : مطمئنا برای بنده افتخاری است که در کنار همکاران سازمان بتوانم به شهروندان خدمت نمایم و امیدوارم با همدلی و مودت این خواسته عملی گردد.
 
 
تاریخ:
1400/05/03
تعداد بازدید:
724
منبع:
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت
آدرس: گیلان ، میدان فرهنگ ، خیابان پرستار، جنب شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان ، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت
تلفن: 33340696-013  کدپستی: 4193713435
پست الکترونیک: mayadin.rasht@gmail.com
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal