مدیر کل میراث استان از مجموعه گیل بانو بازدید نمود
............................................................
به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده ها ی کشاورزی شهرداری رشت مسعود حلاج پور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان به همراه تنی چند از معاونین هم زمان با هفته میراث فرهنگی و گردشگری ، از مجموعه گیل بانو بازدید نمود .
به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده ها ی کشاورزی شهرداری رشت مسعود حلاج پور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان به همراه تنی چند از معاونین هم زمان با هفته میراث فرهنگی و گردشگری ، از مجموعه گیل بانو بازدید نمود. 
  پس از  بازدید  فروشگاه صنایع دستی و محصولات ،  سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت   گزارشی از برنامه های آتی سازمان در حوزه مشاغل مرتبط با عرضه فرآورده های خوراکی در پروژه های : همچون راه اندازی خیابان غذا ، ساماندهی گاری کبابی ها و  ون کافه ها (خودروهای عرضه کننده مواد غذای) را تشریح نمود. 
سپس مدیرکل  میراث‌فرهنگی ، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان نیز ضمن ابراز خرسندی از نحوه عملکرد مشارکتی سازمان و مجموعه گیل بانو بیان داشت : بی تردید  تجربه موفق  در این مجموعه می تواند به عنوان یک الگو  در راه اندازی مجموعه های مشابه در آینده کمک نماید .
مسعود حلاج پور  ضمن ابراز رضایت  از بازدید انجام پذیرفته وآشنایی بیشتر از پتانسیل و ظرفیت مجموعه گیل بانو  ، تاکید بر تداوم همکاری و مشارکت با شهرداری در پروژه هایی از این دست داشتندو افزود ند: با توجه به پروژه های در دست اقدام سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت ، مجموعه میراث استان آمادگی  برای همکاری در طرح های پیش رو در زمینه غذا ، که از اصلی ترین پارامترهای رونق گردشگری است داشته  وتاکیدبر  تشکیل کارگروه های مشترک را مطرح نمودندتا با بهره گیری از ظرفیت های هر دو مجموعه اتفاقات  مناسب و موفق تری  محقق گردد .
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1400/03/21
تعداد بازدید:
62
منبع:
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت
آدرس: گیلان ، میدان فرهنگ ، خیابان پرستار، جنب شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان ، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت
تلفن: 33340696-013  کدپستی: 4193713435
پست الکترونیک: mayadin.rasht@gmail.com
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal