بازدید دکتر احمدی نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از سازمان ساماندهی مشاغل
............................................................
به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت ،  دکتر احمدی نماینده مردم رشت با ریاست و تنی چند از کارشناسان سازمان دیدار و گفت و گو کرد.
 در این دیدار علیرضا حسنی سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت گزارشی از برنامه های انجام شده و نیز برنامه های آتی سازمان را تشریح نمود. 
در ادامه محمدرضا احمدی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از نحوه عملکرد سازمان و لزوم استفاده بیشتر و خلاقانه از نیروهای جوان شاغل در سازمان بیان داشت : همانگونه که می دانیم کارنامه استان در جذب سرمایه گذار بخش خصوصی آنچنان که باید قابل دفاع نیست و این موضوع صدمات جبران ناپذیری بر بخش های مختلف وارد نموده است . 
 وی افزود : بدون شک امسال با توجه به نامگذاری انجام پذیرفته از سوی مقام معظم رهبری با عنوان (( تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها ))  بر همگی ما واجب است در راستای جذب  سرمایه گذاران بخش خصوصی برای پروژه های مهم شهری تلاش کنیم . دکتر احمدی در حمایت از برنامه های موثر سازمان ساماندهی منجمله ایجاد شهرک صنوف قول مساعد داد و افزود در این راستا از هیچ کمکی دریغ نخواهم نمود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1400/02/13
تعداد بازدید:
154
منبع:
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت
آدرس: گیلان ، میدان فرهنگ ، خیابان پرستار، جنب شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان ، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت
تلفن: 33340696-013  کدپستی: 4193713435
پست الکترونیک: mayadin.rasht@gmail.com
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal