۱۴۰۲ پنج شنبه ۶ مهر
در راستای سرعت بخشیدن به پروژه های عمرانی
برگزاری جلسه شورای مدیران مناطق با حضور شهردار رشت
جلسه شورای مدیران مناطق با دستور کار بررسی میزان تحقق بودجه و روند اجرای پروژه‌های عمرانی با حضور شهردار رشت و مدیران مناطق پنجگانه برگزار شد.
 
 جلسه شورای مدیران مناطق با دستور کار بررسی میزان تحقق بودجه و روند اجرای پروژه‌های عمرانی با حضور شهردار رشت و مدیران مناطق پنجگانه برگزار شد.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت ، جلسه شورای مدیران مناطق امروز سه‌شنبه 21 شهریورماه  1402 با حضور رحیم شوقی شهردار رشت ، مدیران مناطق پنجگانه در منطقه پنج شهری  برگزار شد.


بررسی مباحث درآمدی و میزان تحقق بودجه ، رصد و تعیین تکلیف آرای کمیسیون ماده 100، دعوت از مودیان ، میزان صدور پروانه‌های ساخت از ابتدای امسال تاکنون، شروع به کار پیمانکاران آسفالت مناطق پنج گانه طی یک هفته آینده، اراضی نسقی ، میزان تحقق بودجه به تفکیک مناطق و پیگیری پرونده‌های مرتبط با وصول مطالبات شهرداری از دستگاه‌های اجرایی ، پرونده های مرتبط با بند ت تبصره شش قانون بودجه کشور و بازگشایی معابر و خیابان ها  از جمله مواردی بود که در دستور کار این جلسه قرار داشت.

شهردار رشت در این جلسه با تاکید بر اینکه عملکرد هر کدام از مناطق در حوزه تحقق بودجه و وصولی سنجش می‌شود ابراز داشت: از همه مدیران مناطق پنجگانه شهر رشت انتظار دارم با استفاده از تمام توان فنی  نسبت به تحقق بودجه خود اقدام کنند و به ماه های پایانی سال موکول نشود تا بتوانیم با استفاده از این درآمدها و با اجرای انواع پروژه‌های عمرانی  کمبودها را کاهش داده و سطح خدمات‌رسانی به شهروندان فهیم رشت را ارتقا دهیم.


لازم به ذکر است، مدیران مناطق یک ، دو، سه، چهار و پنج شهر رشت نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد خود در حوزه‌های مرتبط با دستور جلسه ارائه دادند.
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1402/06/21
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal