سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۷ دي
در بیست و یکمین جلسه صحن شورا ؛
شهردار رشت : تقویت زیر ساختهای لجستیکی برای مواجهه با بحران / افزایش سرعت رسیدگی به محلات کم برخوردار / یکپارچه‌ سازی کلیه فرآیندهای شهرداری / راه اندازی سامانه املاک
سید امیر حسین علوی شهردار رشت گفت: تقویت زیر ساختهای لجستیکی، خریداری ماهانه 4 تا 5 میلیارد تومان قیر، هوشمند سازی و ارتقاء عملکرد سازمان فاوا، یکپارچه سازی کلیه فرآیندهای شهرداری تنها بخشی از اقدامات اخیر شهرداری رشت بوده است.

سید امیر حسین علوی شهردار رشت گفت: تقویت زیر ساختهای لجستیکی، خریداری ماهانه 4 تا 5 میلیارد تومان قیر، هوشمند سازی و ارتقاء عملکرد سازمان فاوا، یکپارچه سازی کلیه فرآیندهای شهرداری تنها بخشی از اقدامات اخیر شهرداری رشت بوده است. 

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت - سید امیر حسین علوی شهردار رشت عصر روز شنبه 18 دی ماه 1400 در بیست و یکمین جلسه صحن شورای اسلامی شهر رشت اظهار داشت: در خلال 70 روزی که به لطف و اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر رشت مسئولیت مدیریت و هدایت امورات در شهرداری را بر عهده گرفتم، اقدامات موثر و مناسبی انجام شد که تقویت زیر ساختهای لجستیکی برای مواجهه بهتر با بحران، اورهال تمامی ماشین‌ آلات و خرید 20 تیغه برف‌ روبی جدید تنها بخشی از آن محسوب می‌شود. 

 

شهردار رشت با بیان اینکه فرآیند تکمیل رصد خانه کوشیار تا یکماه آینده به اتمام می‌رسد افزود: فاز جدید باغ سالار مشکات، باغ ژاپنی و فاز جدید پارک گیلانه هم به خوبی پیش رفته و سعی داریم در یکماه آینده آماده بهره‌ برداری شود. 

 

علوی از افزایش سرعت در روند رسیدگی به محلات کم برخوردار مطابق سفارشات و تاکیدات رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت سخن گفت و عنوان کرد: طبق تکلیف جدیدی که ابلاغ شد، مدیران مناطق شهرداری هم باید در فرآیند سامانه پاسخگویی 137 مشارکت کنند تا ضمن اطلاع از مطالبات شهروندان به سوالات و دغدغه‌های آنان پاسخ دهند که تاکنون بازخورد بسیار مناسبی هم داشته است. 

 

شهردار رشت انواع خلافهای ساختمانی را آیتم دومی که از طریق سامانه 137 مورد تاکید شهروندان بوده اعلام کرد و بیان داشت: واحد بازرسی را مکلف کرده ایم تا در این زمینه دستورالعملی برای نظام کنترل، تشویق و تنبیه آماده نماید تا از این طریق بتوانیم نسبت به سنجش عملکرد واحدها و پرسنل شهرداری اقدام نمائیم. 

 

علوی هوشمند سازی، ارتقاء عملکرد سازمان فاوا، پروژه ممیزی و اتصال و تعیین تکلیف سامانه املاک را از دیگر موضوعاتی که به جد در دستور کار شهرداری قرار گرفته است، اعلام نمود و تصریح کرد: با راه اندازی سامانه املاک بسترهای لازم برای شناسایی و حفظ و حراست از دارایی‌های شهرداری توسط مناطق فراهم می‌شود. 

 

وی در مورد اضافه شدن یک بخش به ساختمان شهرداری رشت متشکل از واحد دیتا سنتر، مانیتورینگ معاونتها و سازمانها هم مطالبی ابراز داشت و گفت: قصد داریم در این ساختمان یک مجموعه ایزوله برای بایگانی املاک و اسناد شهرداری رشت ایجاد نمائیم. 

 

وی یکپارچه‌ سازی کلیه فرآیندهای شهرداری خاصه در حوزه صدور پروانه را از دیگر اقدامات قابل توجه شهرداری در مدت اخیر ذکر نمود و اضافه کرد: با استمرار این کار و نصب سامانه‌های برخط جدید، علاوه بر حذف فرآیندهای زائد، بروکراسی اداری هم در شهرداری کاهش پیدا می‌کند.

 

 
 
تاریخ:
1400/10/19
تعداد بازدید:
4179
منبع:
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal