سخن مدیرعامل
علیرضا حسنی ریاست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت: سلامت و بهداشت شهروندان همواره در جوامع و کلانشهر های مختلف دستخوش خسارات ناشی از انتشار آلاینده ها می باشد . از برجسته ترین اتفاقات ممکن توسط متولیان مربوطه و از مهم ترین استراتژیهای پیش رو ، پیگیری انتقال اصناف آلاینده به خارج از محدوده های شهری می باشد.
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت از بازارچه تحت نظارت سازمان واقع در میدان امام حسین بازدید و با کسبه این بازارچه دیدار و گفت و گو کرد.
1400/03/25

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده ها ی کشاورزی شهرداری رشت مسعود حلاج پور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان به همراه تنی چند از معاونین هم زمان با هفته میراث فرهنگی و گردشگری ، از مجموعه گیل بانو بازدید نمود .
1400/03/21

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت، اولویتهای کاری این سازمان را ساماندهی مشاغل(به ویژه مشاغل مرتبط به عرضه فرآورده های خوراکی)، نظارت بر عملکرد بازارچه های میوه و تره بار شهری و انتقال مشاغل آلاینده و مزاحم عنوان کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و حساسیتهای به وجود آمده در زمینه عرضه مواد غذایی،
1400/02/13

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت ،  دکتر احمدی نماینده مردم رشت با ریاست و تنی چند از کارشناسان سازمان دیدار و گفت و گو کرد.
1400/02/13
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت
آدرس: گیلان ، میدان فرهنگ ، خیابان پرستار، جنب شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان ، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت
تلفن: 33340696-013  کدپستی: 4193713435
پست الکترونیک: mayadin.rasht@gmail.com
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal