21188491332header
۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
صفحه اصلی
ورود اعضا
برگزاری جلسه ارزیابی و امتیازدهی فنی پروپزال های دانشجویی توسط اداره مطالعات و پژوهش مدیریت نوسازی و تحول اداری 1397/09/01
برگزاری جلسه ارزیابی و امتیازدهی فنی پروپزال های دانشجویی توسط اداره مطالعات و پژوهش مدیریت نوسازی و تحول اداری


جلسه کمیته پژوهش جهت ارزیابی و امتیازدهی فنی پروپزال دانشجویی در تاریخ 97/8/30 توسط اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت با حضور دکتر علیزاده(معاون اجتماعی سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی)، مهندس عسکری(مدیر هماهنگی و نظارت برساخت و سازهای شهری )،دکتر قدیمی(مدیر روابط عمومی و امور بین الملل)، مهندس عاشوری(مدیر نوسازی و تحول اداری) دکترمحجوب( رئیس اداره مطالعات و پژوهش) و  برگزار گردید.

در این جلسه چهار نفر از دانشجویان ممتاز دانشگاه گیلان در رشته های شهرسازی با گرایش برنامه ریزی شهری ، مدیریت بازرگانی، جغرافیا، برنامه ریزی شهری به ارائه طرح پیشنهادی پایان نامه های خود با عناوین شناسایی عوامل زمینه ساز توسعه شهری در بافت فرسوده با رویکرد گردشگری(مطالع موردی: منطقه دو)، بررسی ظرفیت های برند پذیری گردشگری شهر رشت، رتبه بندی مقاصد گردشگری با شاخص برند شهری و راهکارهای توسعه گردشگری فرهنگی با رویکرد گردشگری خلاق شهری(رشت)پرداختند.

پس از ارائه هر یک از دانشجویان اعضاء حاضر در جلسه به ارزیابی پروپزال پرداخته و پس از بررسی های کارشناسی بر اساس فرم ارزشیابی متشکل از شاخص هایی در خصوص طرح و بیان مساله، تبین اهداف، روش شناسی، جدید و نوآوری بودن،کاربردی بودن در راستای نیازهای شهرداری و ... امتیازبندی کردند.

همچنین در راستای یکی از اهداف شهرداری در خصوص حمایت از طرح های مطالعاتی،پژوهشی و پایان نامه ها، این پروپزال ها پس از بررسی و امتیازدهی به دانشگاه ها اعلام شده و در صورت کسب امتیاز کافی و برخورداری از شاخص های مورد نظر شهرداری، پایان نامه ها (پس از دفاع نهایی از پایان نامه )از حمایت مالی برخوردار خواهند شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 628
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

پل های ارتباطی شما با شهرداری

سامانه پیام کوتاه : 1000000137
ایمیل : info@rasht.ir
پیام گیر:137 
شماره تماس : 33669108 – 33668819
آدرس : بلوار امام خمینی (ره) جنب بنیاد مسکن شهرداری رشت

Powered by DorsaPortal