• تاریخ انتشار : 1402/11/11 - 11:06
  • تعداد بازدید : 298
  • تعداد بازدیدکننده : 289
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به ریاست رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت؛

جلسه ویژه نامگذاری معابر مناطق سه و چهار شهر رشت برگزار شد

 به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری رشت، جلسه ویژه نامگذاری معابر مناطق سه و چهار شهری امروز به ریاست علیرضا تاج شهرستانی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر، روح الله یزدانی رئیس فناوری و اطلاعات شهرداری، محمدرضا فروتن مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، نماینده اداره کل پست گیلان، نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران استان. روسای نواحی شهری، نماینده سازمان معماری و شهرسازی شهرداری و معاونان خدمات شهری شهرداری برگزار شد.
* تسریع در به روزرسانی کامل سامانه جامع نامگذاری مناطق شهری تا پایان سال جاری
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت در جلسه مذکور با تاکید بر تسریع در به روزرسانی سامانه جامع شهری، اظهار کرد: مادامی که نامگذاری معابر در سامانه جامع به روزرسانی نشود و مکاتبه ها با اداره کل پست استان به اتمام نرسد، کار به پایان نرسیده است.
علیرضا تاج شهرستانی، شناسایی معابر فاقد نام و انجام ممیزی های مرتبط را دغدغه اصلی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت عنوان کرد و افزود: فرآیند نامگذاری بیشتر مناطق شهری انجام شده و دارای پلاک هستند اما هنوز در سامانه درج نشده است.
وی با بیان اینکه شناسایی معابر فاقد نام در مناطق پنجگانه در جلسه های متعدد همواره مورد تاکید بوده است، تصریح کرد: موضوع مذکور هنوز بلاتکلیف و ناتمام باقی مانده است.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت، وجدان کاری در پیشبرد امور را حائز اهمیت خواند و گفت: اصل این است هر کدام از ما در هر منصب و جایگاهی که قرار داریم، شرح وظایف و بهره وری شغلی خود را در نظر داشته و وظایف مان را تا حد امکان بدون نقص و کامل انجام دهیم.
تاج شهرستانی با اشاره به اینکه متولیان و کارکنان مجموعه مدیریت شهری مانند حلقه های زنجیر همدیگر را همراهی می کنند، یادآور شد: اگر این زنجیره از هر نقطه منفک و رها شود، عملکرد مثبت تمام مجموعه را مختل می کند.
وی در ادامه به کمبود نیروی انسانی و ارائه راهکار برای تامین امنیت شغلی ماموران سد معبر اشاره کرد و افزود: دو دغدغه مذکور را طبق عرف و شرح وظایف شورایی در صحن شورا در میان خواهم گذاشت.
  • گروه خبری : اخبار شهرداری
  • کد خبر : 18
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر