• تاریخ انتشار : 1402/11/21 - 17:13
  • تعداد بازدید : 66
  • تعداد بازدیدکننده : 59
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس شورای شهر رشت در مراسم افتتاح بزرگترین مرکز تخصصی آموزش ایمنی و آتش‌نشانی شمال کشور:

تخصصی شدن خدمات آتش نشانی در اولویت است

آمادگی نیروهای آتش نشان تضمین کننده امنیت شهر/ تامین امکانات و تجهیزات فردی آتش‌نشانان با هدف حفظ امنیت و سلامت آنان

رئیس شورای شهر رشت گفت: هر سازمانی برای ارائه خدمات مطلوبتر باید از به روز ترین و پیشرفته ترین علوم روز دنیا در حوزه تخصصی اطلاع داشته باشد و تخصصی شدن خدمات آتش نشانی در اولویت است.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری رشت، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت، امروز در مراسم افتتاح بزرگترین مرکز تخصصی آموزش ایمنی و آتش‌نشانی شمال کشور با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین بهار پیروزی انقلاب اظهار کرد: برای به ثمر رسیدن انقلاب ایثارگری های فراوانی انجام شد و تمامی مسئوولین باید با خدمت صادقانه پاسخ از خودگذشتگی و ایثار ملت را به خوبی بدهند.

 

وی با بیان اینکه آمادگی نیروهای آتش نشان تضمین کننده امنیت و آرامش شهروندان است افزود: هر سازمانی برای ارائه خدمات مطلوبتر باید از به روز ترین و پیشرفته ترین علوم روز دنیا در حوزه تخصصی اطلاع داشته باشد و سازمان آتش نشانی از آن دسته از سازمان ها است که هر اندازه به روز و تخصصی باشد در مواجهه با حوادث می تواند عملکرد مطلوب‌تری در حفظ جان و مال مردم ارائه کند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه تخصصی شدن خدمات سازمان آتش نشانی در اولویت است تصریح کرد: شورای اسلامی شهر رشت همواره به سازمان آتش نشانی نگاه حمایتی دارد و در این راستا در بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری رشت نیز اولویت شورا تامین امکانات و تجهیزات فردی نیروهای آتش نشان با هدف حفظ و تامین سلامت آنان در انجام عملیات ها بوده است .

 

کارگرنیا با قدردانی از تلاش های نیروهای آتش نشان شهرداری رشت در ارائه خدمت به شهروندان بیان کرد: شهروندان از عملکرد سازمان آتش نشانی رضایت دارند و عملکرد این نیروهای خدوم مایه مباهات است.

  • گروه خبری : اخبار شهرداری
  • کد خبر : 59
کلمات کلیدی
زهرا رضوی
خبرنگار

زهرا رضوی