21188491332header
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
صفحه اصلی
ورود اعضا
هشدار سازمان آتش نشانی رشت نسبت به ایمنی در برابر وزش باد گرم و آتش سوزی علفزارها/ آتش نشانی رشت 1399/10/25
هشدار سازمان آتش نشانی رشت نسبت به ایمنی در برابر وزش باد گرم و آتش سوزی علفزارها/ آتش نشانی رشت

 
 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، شهرام مومنی" رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت از آمادگی سازمان آتش نشانی، آتش نشانان و ناوگان خودرویی در 14 ایستگاه آتش نشانی رشت در مقابله با حوادث خبر داد.

مومنی در پی وزش باد گرم و احتمال بروز حوادثی همچون آتش سوزی و ریزش آوار به شهروندان توصیه کرد: از محکم بودن حلب های شیروانی و سفال در پشت بام ها و همچنین مصالح ساختمان های در حال احداث جهت پیشگیری از ریزش آوار اطمینان حاصل نموده و از قرار دادن گلدان ها و وسایل معلق بدون محافظ در ارتفاعات جلوگیری کرده تا از احتمال سقوط و نهایتا آسیب دیدگی شهروندان پیشگیری نمائیم.

وی در ادامه با اشاره به وزش باد گرم به شدت آتش سوزی علفزار وضایعات اشاره داشت و افزود: با توجه به وزش شدید باد گرم از شهروندان به ویژه جنگلنشینان خواسته می شود تا جهت پاک سازی محوطه اطراف منازل خود به شدت از روشن نمودن آتش خودداری کنند زیرا با توجه به تجربیات گذشته احتمال گسترش و نهایتا آتشسوزی و سرایت به منازل مسکونی وجود دارد.

وی تاکید کرد در گذشته شاهد برپایی آتش و سوزاندن ضایعات و علفزار در کنار دیواره های ایزوگام منازل بودیم که آتش از طریق ایزوگام به منازل سرایت می کرد که ضرورت دارد شهروندان از این اقدام خودداری کنند.

 
 

 
 
تعداد بازدید: 94
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

پل های ارتباطی شما با شهرداری

سامانه پیام کوتاه : 1000000137
ایمیل : info@rasht.ir
پیام گیر:137 
شماره تماس : 33669908 33668819 – 33669208
آدرس : بلوار امام خمینی (ره) جنب بنیاد مسکن شهرداری رشت

Powered by DorsaPortal