21188491332header
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
صفحه اصلی
ورود اعضا
استفاده از سطل آب جایگزین دودکش بخاری، ممنوع/ هشدار آتش نشانی رشت 1399/10/19
استفاده از سطل آب جایگزین دودکش بخاری، ممنوع/ هشدار آتش نشانی رشت
 ">آپلود عکس
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، شهرام مومنی رییس سازمان آتش نشانی رشت با توجه به استفاده بسیاری از فروشگاه های و کارگاه ها از سطل و تشتهای آب به جای دودکش هشدار داد.

وی با تاکید بر اینکه سطل و تشت های آب به هیچ عنوان جایگزین مناسبی برای دودکش نخواهد بود، هشدار داد و افزود: عدم رعایت این مهم حوادث  ناگواری را همچون انتشار گاز مونواکسید کربن در هوا که این مسمومیت با یک سردرد گنگ، ضعف، بیحالی، کوفتگی بدن، خستگی، بی‌حوصلگی، اختلال تمرکز و... در بر خواهد داشت که نهایتا به مرگ خاموش خواهد رسید.

مومنی ضمن هشدار مرگ خاموش در پی عدم رعایت اصول ایمنی نصب بخاری ها، گفت: از شهروندان خواسته می شود در این روزهای سرد سال به هر روشی برای گرم کردن منازل، کارگاهها، فروشگاهها و... متوسل نشوند و برای نصب بخاری ها تمامی نکات ایمنی را رعایت کنند تا از بروز حوادث ناگوار پیشگیری گردد.

همین گزارش حاکی است: این تصاویر متعلق به یکی از پر ترافیک ترین فروشگاههای سطح شهر رشت است که بر اثر عدم رعایت در نصب بخاری همچون (عدم رعایت ارتفاع شیلنگ گاز) موجبات بروز آتش سوزی فراهم شده بود که در این حادثه ضمن اطفای آتش هشدارهای لازم به مالک و کارکنان ارایه شد.

">آپلود عکس 
">آپلود عکس 
 
تعداد بازدید: 224
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

پل های ارتباطی شما با شهرداری

سامانه پیام کوتاه : 1000000137
ایمیل : info@rasht.ir
پیام گیر:137 
شماره تماس : 33669908 33668819 – 33669208
آدرس : بلوار امام خمینی (ره) جنب بنیاد مسکن شهرداری رشت

Powered by DorsaPortal