rasht
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد
صفحه اصلی ورود اعضا
پیام تبریک رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط ‌عمومی 1398/02/26
پیام تبریک رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط ‌عمومی

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت طی پیامی فرا رسیدن 27 اردیبشهت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را به تمامی فعالان حوزه ارتباطات، خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
متن پیام علیرضا حسنی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

دنیای امروز دنیای رسانه های جمعی وافکار عمومی است و استفاده از ظرفیت ها، منابع و ابزارهای اطلاع رسانی در چنین فضایی شرط اولیه موفقیت و اثرگذاری است . از این رو  روابط عمومی‌ها نقش حیاتی و ارزنده‌ای را در پاسخگویی به اذهان عمومی و شفاف‌سازی افکار جامعه نسبت به رخدادهای درون سازمان و آشکار ساختن سیاست‌ها و موضع‌گیری‌های سازمان بازی می‌کنند که موفقیت در این عرصه بی شک وامدار علم، تخصص و تعهد کارکنان روابط عمومی است.

روابط عمومی‌ها به عنوان یک ابزار مدیریتی، حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و جامعه هستند و توجه به نقش و جایگاه روابط عمومی ها به عنوان یکی از بسترها و ظرفیت های اطلاع رسانی و حلقه اتصال سازمان ها و نهادها با افکار عمومی می تواند تاثیر بسزایی در جلب مشارکت و پاسخگویی به دغدغه های شهروندان و تقویت اعتماد،امیدواری همفکری بیشتر بین مدیران و مردم داشته باشد.

 27 اردیبشهت ماه روز ارتباطات و روابط‌عمومی فرصت مغتنمی است تا این روز را به تمامی فعالین عرصه روابط عمومی بالاخص مجموعه همکاران فعال و زحمتکش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت تبریک و تهنیت عرض نمایم و و امید آن است  دست اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی با خدمات ارزشمند و کوشش های خردمندانه و با الهام از هم افزایی، هم اندیشی و همسویی در فعالیت ها در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکارعمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام های مؤثر بردارند.

تعداد بازدید: 22

پل های ارتباطی شما با شهرداری

سامانه پیام کوتاه : 1000000137
ایمیل : info@rasht.ir
پیام گیر:137 
شماره تماس : 33669908 33668819 – 33669208
آدرس : بلوار امام خمینی (ره) جنب بنیاد مسکن شهرداری رشت

Powered by DorsaPortal