شهرداری رشت
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۸ مهر
صفحه اصلی ورود اعضا
برگزاری نخستین جلسه هم اندیشی شهردار شهر رشت با بانوان شاغل در شهرداری رشت/ آتش نشانی رشت 1398/04/20
برگزاری نخستین جلسه هم اندیشی شهردار شهر رشت با بانوان شاغل در شهرداری رشت/ آتش نشانی رشت
 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت، در نشست مشترک شهردار و عضو شورای اسلامی شهر رشت با بانوان شاغل  که در روز چهارشنبه 19 تیر 98 و در سالن اجتماعات سازمان آتش نشانی رشت برگزار شد به بهره مندی از ظرفیت زنان شاغل در شهرداری رشت در جایگاه های مدیریتی شهرداری تاکید شد.


 

در نشست مشترک شهردار و عضو شورای اسلامی شهر رشت به بهره مندی از ظرفیت و توانمندی های زنان شاغل در شهرداری رشت در جایگاه های مدیریتی این مجموعه تاکید شد.

شهردار منتخب در ابتدای سخنان با اشاره به اینکه اداره امور شهرداری رشت با دیگر شهرداری هایی که در آن خدمت میکردم متفاوت است اظهار کرد: حقوقی که در شهرداری رشت دریافت می کنم یک صدم حقوقی است که در تهران دریافت می کردم.

 ناصر حاج محمدی با تاکید بر اینکه مجموعه شهرداری رشت را همچون فرزندانم می دانم افزود: در مسیر حرکت شهرداری رشت موانعی بسیاری به لحاظ مشکلات مالی وجود دارد و باید برای رفع آنها شبانه روز تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه مصرف کنندگان شهرداری ها شهروندان هستند گفت: باید بهترین خدمات را به شهروندان ارائه کنیم و چنانچه در این مسیر غفلت و کم کاری انجام بشود یقینا شهردار مخاطب پاسخگویی برای تمام مشکلات خواهد بود.

حاج محمدی با اشاره به اینکه بسیاری از ابلاغ ها را لغو کرده ام تصریح کرد: رشت ، شهر اولینها است و باید با تلاش مضاعف بار دیگر به این جایگاه دست پیدا کند و یقینا چهار هزار نفر نیروی شاغل در شهرداری رشت توان پاسخگویی به تمامی نیازهای شهر رشت را دارند.

شهردار رشت با بیان اینکه بالغ بر سیصد نفر پرسنل خانم در شهرداری رشت مشغول فعالیت هستند گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی بشود که این تعداد خانم شاغل در شهرداری رشت به عنوان الگو در مباحث مختلف در شهر مشخص باشند.

وی با تاکید بر اینکه از پرسنل شهرداری رشت دفاع می کنم بیان کرد: از پرسنل شهرداری رشت دفاع می کنم اما چنانچه خلافی از هر فرد یا واحدی مشاهده کنم شخصا وی را به دادگستری معرفی می کنم و در این باره با هیچ کسی تعارف ندارم.

شهردار رشت با اشاره به اینکه پرسنلی که کیفیت نداشته باشد را نمی خواهم افزود: نام شهرداری برایم مقدس است و انتظار دارم کارکنان شهرداری رشت نیز در این مجموعه به این مهم پایبند باشند.

حاج محمدی به انعقاد قرار داد پیرامون فیبر نوری در رشت اشاره کرد و گفت: اقدامات بسیاری با چنین محوریت هایی به زودی در شهر رشت رقم می خورد.

وی با تاکید بر اینکه طرح مهندسی منابع انسانی در شهرداری رشت را در دستور کار قرار داده ام بیان کرد: در بحث نظارت آسفالت، فضای سبز و غیره با مشکلات فراوانی مواجه هستیم و این مسئله را بررسی می کنیم.

شهردار رشت با انتقاد از وضعیت آسفالت رشت تصریح کرد: بارها مسئوولین استانی و شهروندان در این باره گلایه های فراوانی مطرح کردند و باید در این باره اقدامات تسریع شده و به شهرسازی انسان محور توجه داشته باشیم.

 

معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه 3 رشت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه انتظار داریم حقوق ماهیانه را به موقع دریافت کنیم اظهار کرد: از افرادی که می گویند شهرداری رشت آلوده به رانت و فساد است گلایه داریم چون هر زمان خواستیم درباره برخی از اقدامات اعتراض کنیم گفتند دخالت نکنید.

هاجر خرم دل با تاکید بر اینکه شهرداری رشت بالغ بر دویست میلیارد تومان مطالبه دارد بیان کرد: پرداخت به موقع حقوق، همسان سازی حقوق و شایسته سالاری از انتظارات کارکنان شهرداری رشت از شهردار است.

وی با بیان اینکه از شهردار رشت انتظار داریم از مجموعه کارکنان شهرداری دفاع کند گفت: بدهی میلیاردی شهرداری رشت به واسطه عملکرد نامطلوب شهرداران ادوار گذشته است و یقینا اجرای آسفالت و توجه به فضای سبز شهرداری رشت از جمله مباحثی است که شهر رشت به آن بسیار نیاز دارد.

یکی از بانوان شاغل در شهرداری رشت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه برخی در شهرداری ساعت 9 صبح در محل کار حاضر می شوند اظهار کرد: این افراد ساعت دوازده ظهر محل خدمت خود را ترک می کنند اما حقوق، مزایا و اضافه کاری را به طور کامل دریافت می کنند.

مریم گل آرا با بیان اینکه بانوان شاغل در مجموعه شهرداری رشت انتظار دارند از مزایایی از جمله استخر و غیره همچون پرسنل دیگر دستگاه ها برخوردار شوند گفت: متاسفانه کمیت فعالیت نسبت به کیفیت فعالیت در شهرداری رشت در برخی مواقع بیشتر ملاک ارزیابی است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه به عنوان تنها بانوی عضو در شورای رشت برگزاری دیدار مابین بانوان شاغل در شهرداری رشت با شهردار را تکلیفی برای خود می دانستم اظهار کرد: شهرداری رشت نیازمند چابک سازی است و این مهم در راس برنامه های شهردار رشت قرار دارد.

فاطمه شیرزاد با تاکید به نقش زنان در مباحث مختلف اشاره کرد و گفت: زنان در کنار مسئوولیت هایی که به عنوان همسر و مادر بر عهده دارند ثابت کرده اند که می توانند مدیرانی موفق باشند.

وی با بیان اینکه مطالبات شهرداری رشت از دستگاه های دولتی در دستور کار شهردار رشت قرار بگیرد افزود: پیشنهاد می کنم در بحث عوارض و غیره همچون دستگاه هایی از جمله مخابرات و برق قبوض کاغذی را حذف کنیم.

شیرزاد با اشاره به افزایش خدمات رفاهی کارکنان شهرداری رشت بیان کرد: پیمان نامه ها و قرار دادهایی که ما بین شهرداری رشت با برخی از کارکنان و کارگران منعقد می شود نیازمند بازنگری و نظارت بیشتری هستند و فعال شدن بحث های نظارتی در شهرداری رشت ضروری به نظر می رسد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه بانوان شاغل در شهرداری رشت از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار هستند افزود: بسیاری از بانوان شاغل در شهرداری رشت توانایی حضور در جایگاه هایی از جمله شهرداری مناطق، معاونتها و غیره را دارد.

شیرزاد با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در مجموعه شهرداری رشت گفت: امیدوارم همه ما با تلاش مضاعف در خدمت شهر و شهروندان باشیم و متاسفانه باید اعلام کنم که وضعیت فضای سبز رشت در حال حاضر برازنده نیست و معایب سیما و منظر در مقابل چشمان همه قرار دارد و گویا فشارهایی از سوی مدیران و برخی از همکاران شورایی پیرامون انعقاد قراردادهایی در این باره انجام می شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 272

پل های ارتباطی شما با شهرداری

سامانه پیام کوتاه : 1000000137
ایمیل : info@rasht.ir
پیام گیر:137 
شماره تماس : 33669908 33668819 – 33669208
آدرس : بلوار امام خمینی (ره) جنب بنیاد مسکن شهرداری رشت

مناقصه و مزایده
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای شبکه آبرسانی فضای سبز بلوارهای شهر رشت ( امام خمینی (ره) - قلی پور - شهدای گمنام و ... ) 1398/08/19
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای احداث دیوار حائل تصفیه خانه شیرابه سراوان شهر رشت 1398/08/19
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای عملیات ترمیم نوار حفاری در محدوده منطقه یک و پروژه روکش آسفالت معابر اصلی و فرعی در محدوده منطقه یک شهرداری رشت 1398/08/13
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه پیاده رو سازی و جدول گذاری بلوار شهید بهشتی در محدوده منطقه چهار شهرداری رشت 1398/08/12
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای بازسازی صحن تالار شورای اسلامی شهر رشت ( ساختمان شهرداری واقع در خیابان سعدی ) 1398/08/08
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری عملیات حفظ و نگهداری فضای سبز مناطق پنجگانه و پارک قدس (شهر) 1398/08/01
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای عملیات زیرسازی و آسفالت معابر خاکی و فرعی با عرض کمتر از 10 متر در سطح منطقه یک شهرداری رشت 1398/07/29
تجدید آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری خدمات حفاظت فیزیکی اماکن ، ساختمان های اداری ، تاسسیات و غیره شهرداری و سازمان های تابعه و هدایت راه بندها توسط نیروی انسانی 1398/07/29
Powered by DorsaPortal