شهرداری رشت
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
صفحه اصلی ورود اعضا
جشن شاد روز جهانی کودک با موضوع ایمنی و آتش نشانی برگزار شد/آتش نشانی رشت 1397/07/18
جشن شاد روز جهانی کودک با موضوع ایمنی و آتش نشانی برگزار شد/آتش نشانی رشت

 

125رشت_  به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، صبح روز گذشته 17 مهر 97 به مناسبت روز جهانی کودک جشنی شاد با موضوع ایمنی و آتش نشانی با حضور 160کودک و 32 مربی در سالن اجتماعات هتل المپیک واقع در منظریه رشت برگزار شد.

حبیب موحدی مدیر آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی در این باره گفت: این جشنواره به مناسبت روز جهانی کودک با هدف ارایه نکات آموزشی برای کودکان در راستای ارتقاء مهارت ایمنی  و قابلیت حفظ سلامت خود در برابر هر گونه حوادث و سوانح انجام گرفت.

 وی در ادامه به یکی از اهداف این سازمان که همانا فرهنگ سازی و ترویج نقش ایمنی است اشاره کرد و گفت: سازمان آتش نشانی رشت جهت احقاق این هدف به طور چشمگیری اقدام به آموزش مهدکودکی ها و مقاطع ابتدایی نموده است.

موحدی با بیان اینکه اکثریت این آموزش ها در قالب بازی های کودکانه اجرا می گردد، گفت: در شش ماه نخست سال جاری بالغ بر15 هزار تن از نونهالان و کودکان و دیگر رده های سنی نکات ایمنی و آتش نشانی را با تلاش آتش نشانان  شهر رشت فراگرفتند.

وی در ادامه افزود: تنها در هفته نخست مهر 97 بواسطه گرامیداشت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی مربیان و آتش نشانان نسبت به آموزش نکات ایمنی و آتش نشانی برای بالغ بر 5 هزار و 600 دانش آموز   از 69 مهد و مدرسه اقدام کردند.

 شایان ذکر است: این جشنواره با اجرای عمو شهرام آتش نشان و با همکاری گروه هنری آفتاب و با حضور فاطمه شیرزاد رییس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی، محمد حسن عاقل منش عضو محترم شورای اسلامی، بهراد ذاکری عضو محترم شورای اسلامی، بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی و تنی چند از مسوولین سازمان آتش نشانی رشت در سالن اجتماعات هتل المپیک واقع در منظریه رشت انجام گرفت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 76

پل های ارتباطی شما با شهرداری

سامانه پیام کوتاه : 1000000137
ایمیل : info@rasht.ir
پیام گیر:137 
شماره تماس : 33669908 33668819 – 33669208
آدرس : بلوار امام خمینی (ره) جنب بنیاد مسکن شهرداری رشت

Powered by DorsaPortal