rasht
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند
صفحه اصلی ورود اعضا
دهمین جشنواره بین المللی برترین‌های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (جایزه جهانی تهران) روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه سال جاری با حضورنمایندگانی از شهرداری رشت در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد. 1397/02/26
دهمین جشنواره بین المللی برترین‌های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (جایزه جهانی تهران) روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه سال جاری با حضورنمایندگانی از شهرداری رشت در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد.
 

 مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با ایده ایجاد فرصت بهره‌برداری از آخرین تولیدات علمی و اشتراک گذاری تجارب ارزشمند در سطح محلی، ملی و بین‌المللی به منظور پاسخگویی به نیازها و چالش‌های روبه‌رشد کلان‌شهر تهران و با هدف ترغیب تولید و اشاعه دانش کاربردی در حوزه مسائل شهری و تجلیل و تکریم پدیدآورندگان آثار برتر در این حوزه، برگزاری «جشنواره برترین‌های پژوهش و نوآوری شهری در مدیریت شهری» را از سال 1386 آغاز نموده است.

 
 
 

جشنواره مذکور در روندی رو به رشد از برگزاری در سطح شهرداری تهران به شهر، کلان‌شهرها و سطح بین‌الملل گسترش یافته است و اکنون در دهمین سال برگزاری به عنوان رویداد علمی شهرداری مورد استقبال جوامع دانشگاهی و نخبگان شهری تهران قرار دارد.

 
 
 

محورهای جشنواره عبارتند از: اقتصاد شهری و درآمدهای پایدار، عدالت شهری، مدیریت و حکمروایی شهری هوشمندسازی شهری، دیپلماسی شهری، توسعه اجتماعی و فرهنگی، ایثار و مقاومت در ارتقاء فرهنگ شهروندی، حمل و نقل پایدار و انسان محور شهری، خدمات شهری،ارتقای محیط زیست شهری زیرساخت های عمرانی، ایمنی، تاب آوری و مقابله با مخاطرات شهری و معماری، شهرسازی و بازآفرینی شهری پایدار و شهر ایرانی– اسلامی.

 
 
 

در دهمین جشنواره برترین‌ های پژوهش و نو آوری شهری که با حضور جناب آقای دکتررفسنجانی(رئیس شورای شهر تهران)جناب دکتر جوادی یگانه (مدیرمرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران)، دکتر زنور (دکتری اقتصاد و هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی) و معاونین و شهرداران مناطق شهر تهران،مدیران شهری شهرداری های اراک، اصفهان، مشهد و رشت برگزار شد، جناب دکتر میرزایی (معاون برنامه ریزی و توسعه شهری ) در خصوص آسیب شناسی نظام درآمد شهرداری ها با تاکید بر شهرداری تهران مباحث مفیدی مطرح نمودند.

 
 
 

سخنرانان علمی جشنواره دکتر زنور و دکتر اکبری در خصوص آمایش شهری و اقتصاد مطالب گسترده ای را برای حاضرین ایراد نمودند.

در این جشنواره سرکار خانم متین عاشوری مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت و سرکار خانم انیس پوررجب رئیس اداره آموزش به نمایندگی از شهرداری رشت حضور داشتند.

 
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

پل های ارتباطی شما با شهرداری

سامانه پیام کوتاه : 1000000137
ایمیل : info@rasht.ir
پیام گیر:137 
شماره تماس : 33669908 33668819 – 33669208
آدرس : بلوار امام خمینی (ره) جنب بنیاد مسکن شهرداری رشت

مناقصه و مزایده
داده ای برای نمایش وجود ندارد
Powered by DorsaPortal