21188491332header
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
صفحه اصلی ورود اعضا
 شهردار رشت در نشست با خانواده های اهدا کننده عضو: اهدای عضو یک کار انسانی و خدا پسندانه است 1399/03/01
شهردار رشت در نشست با خانواده های اهدا کننده عضو: اهدای عضو یک کار انسانی و خدا پسندانه است

به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، دکتر ناصر حاج محمدی در دیدار با رئیس مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی رازی رشت، کادر اهدای عضو این بیمارستان و خانواده های اهداکنندگان عضو، تاکید کرد: این نوع فعالیت یعنی حیات بخشیدن مجدد به یک انسان و به نوعی نجات انسانهایی است که اعضای قابل استفاده فرد دچار مرگ مغزی، به کسانی که بیماری دارند پیوند زده می شود. شهردار رشت سپس گفت: خانواده های متوفی و خانواده کسانی که اهدای عضو کرده اند، همواره احساس نزدیک بودن می کنند و نمونه هایی از این حس علاقه و احساس نزدیکی را خودم بارها دیده ام. وی با اشاره به اینکه خیلی شجاعت می خواهد که وقتی کسی برایش حادثه ای پیش آمد و به مرگ مغزی رسید، از اعضای بدن خود بگذرند، گفت: چون این کار روح بلند و از خود گذشتگی می خواهد.

وی در ادامه با قدردانی از رئیس بیمارستان رازی رشت، پزشکان متخصص و ماهر و دست اندرکاران بخش اهدای عضو این بیمارستان گفت: همانطور که اهدای عضو اهدای زندگی است، پزشکان و متخصصان این بخش هم یدالله هستند یعنی با دست های خود به انسان ها جانی دوباره می دهند.

 

در این نشست همچنین دکتر سیامک ریماز رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی رازی رشت با قدردانی از حمایت های شهردار رشت، خانواده های اهدا کننده عضو را مورد ستایش قرار داد و از آنها تشکر کرد. گفتنی در پایان هم با قدردانی از تلاش مجاهدت گونه خانواده های اهدا کننده عضو، شهردار رشت به آنها لوح سپاس و لوح شهرند مسئولیت پذیر اهدا کرد.

 

برای دیدن بیشترتصاویرواخبارتکمیلی به سایت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به آدرس :

 http://www.farhangi.rasht.irمراجعه فرمایید.

تعداد بازدید: 126
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

پل های ارتباطی شما با شهرداری

سامانه پیام کوتاه : 1000000137
ایمیل : info@rasht.ir
پیام گیر:137 
شماره تماس : 33669908 33668819 – 33669208
آدرس : بلوار امام خمینی (ره) جنب بنیاد مسکن شهرداری رشت

Powered by DorsaPortal