شهرداری منطقه دو رشت
1397/01/18 سرپرست منطقه دو شهرداری رشت از تغییراتی در تندیس آیت ا... احسانبخش خبر داد
سرپرست منطقه دو شهرداری رشت از تغییراتی در تندیس آیت ا... احسانبخش خبر داد

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری رشت،علیرضا کامران راد سرپرست منطقه دو شهرداری رشت از تغییراتی در تندیس آیت ا... احسانبخش خبر داد .

متاسفانه نصب این تندیس در میدان بسیج (صیقلان) سبب برخی انتقادات نسبت به آن از لحاظ عدم شباهت به آیت ا... احسانبخش شد.

کامران راد با اشاره به اینکه این تندیس سال گذشته ساخته و در ابتدای بلوار آیت ا... احسانبخش نصب شد اظهار داشت: از آنجائیکه انتقاداتی در خصوص تندیس این شهید بزرگوار از سوی خانواده وی و همچنین شهروندان وجود داشت در نظر است این مجسمه پس از اصلاح و تغییراتی در قالب طرح جدید متناسب با مقام و شان ایشان در همان مکان نصب شود.‌

در ادامه وی با تاکید بر اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شخصیت های بزرگ و تاثیرگذار خاطر نشان کرد: خواسته شهروندان مبنی بر ساخت تندیس شایسته مقام آیت ا... شهید احسانبخش به عنوان الگوی جوانان، از مطالبات به حق شهروندان بوده و ما تلاش داریم این مهم را به بهترین وجه به انجام برسانیم.

وی با اشاره به محبوبیت و مردمی بودن این عالم بزرگوار افزود: با توجه به ایرادات بصری، تندیس آیت ا... شهید احسانبخش در راستای جلب رضایت شهروندان و خانوداه محترم آن شهید بزرگوار پس از اصلاح در مکان قبلی نصب و رونمایی خواهد شد.وی خاطرنشان کرد، تا زمان اصلاح تندیس و ساخت مجسمه جدید،تمثال این شهید بزرگوار در قالب تابلو فلکسی در جایگاه مجسمه نصب شده است.
 
تعداد بازدید: 69
تلفن تماس:                  01333329745 الی 6
 دورنگار:                        01333346567
 آدرس:  رشت،خیابان امام خمینی،میدان دکتر حشمت،چله خانه، منطقه دو شهرداری رشت
پست الکترونیک:                    info@rasht.ir
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري منطقه دو رشت ميباشد.
Powered by DorsaPortal