21188491332header
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
صفحه اصلی ورود اعضا
1397/05/02 برگزاری نشست صمیمانه رمضانپور نرگسی با مدیر و پرسنل منطقه دو شهرداری رشت
برگزاری نشست صمیمانه رمضانپور نرگسی با مدیر و پرسنل منطقه دو شهرداری رشت

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری رشت ،در نشست صمیمانه ای که با حضور جناب آقای رمضانپور نرگسی عضو محترم شورای اسلامی شهر رشت، مدیر محترم منطقه دو جناب آقای کامران راد و معاونین و مدیران منطقه برگزار گردید، در ابتدا علیرضا کامران راد ضمن تشریح برنامه ها و اقدامات منطقه به ارائه گزارشی از وضعیت درآمد و بودجه و حوزه عمرانی و سایر حوزه های منطقه پرداختند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه رویکرد منطقه ارتقای کیفی خدمات رسانی ، جلب رضایت شهروندان ، اعتمادسازی و افزایش درآمد می باشد از تلاشهای مجموعه همکاران منطقه در پیشبرد اهداف شهرداری تشکر و قدردانی نمود و خاطر نشان کرد: با همکاری و همدلی توانستیم به سطح مطلوبی از وصول درآمد دست یابیم. همچنین در حوزه خدمات شهری و عمرانی تلاش کردیم با عملکرد مناسب در فعالیت های مختلف از جمله آسفالت و ... جهت رضایت شهروندان اقدامات موثری صورت پذیرد.

 
 
 

در ادامه رمضانپور نرگسی عضو محترم شورای اسلامی شهر رشت ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مدیریت و کارکنان منطقه ، با اشاره به مسئولیت سنگین پرسنل شهرداری در قبال شهروندان بیان داشت: کارکنان شهرداری باید ارباب رجوع را همچون اعضای خانواده خود بدانند و تمام تلاش خود را جهت تکریم و پیشبرد هر چه سریع تر درخواست ارباب رجوع به کار گیرند.

وی با تاکید بر اهمیت آموزش کارکنان، یکی از راهکارهای ارائه خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان را آموزش کارکنان دانست و خاطر نشان کرد: ما سیاست گذاران در خانه مردم جمع هستیم و باید تمام امکانات و راهکارها جهت بهبود شرایط خدمت گذاری به مردم به کار گرفته شود.

عضو محترم شورای اسلامی شهر رشت، با تشکر و ابراز خرسندی از فعالیت‌های انجام گرفته تصریح کرد ایجاد ساختمان اداری برای منطقه دو بسیار حائز اهمیت می باشد و این موضوع جهت ایجاد رفاه حال پرسنل و شهروندان در دستور کار قرار خواهد گرفت. وی همچنین به رایزنی با اعضای کمیسیون ماده 77 جهت حل مشکلات موجود در این زمینه تاکید کرد و راهکارهای مختلفی را در حوزه شهرسازی، ممیزی املاک ، درآمدزایی و .... مطرح نمودند.

در ادامه نشست، تعدای از معاونین و مدیران منطقه گزارشی از مشکلات منطقه ارائه نمودند.

 
 
 

از جمله موارد مطروحه کمبود نیروی انسانی متخصص به خصوص در نواحی و اداره امانی،مشکلات میراثی جهت اجرای بند 14 در خصوص املاک خطر آفرین، مناسب نبودن ساختمان اداری منطقه ، مجوز دیوار گذاری زمین های بایر، مشکل نور پیاده راه و... بود.

در پایان جناب آقای رمضانپور ضمن دریافت گزارش های مرتبط، شورا را به عنوان نهادی که آماده دریافت هرگونه پیشنهاد جهت پیشبرد امور شهری می باشد اظهار داشتند مشکلات مطرح شده با تمام توان و مشارکت شما بررسی و حل خواهد شد.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 97
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

پل های ارتباطی شما با شهرداری

سامانه پیام کوتاه : 1000000137
ایمیل : info@rasht.ir
پیام گیر:137 
شماره تماس : 33669908 33668819 – 33669208
آدرس : بلوار امام خمینی (ره) جنب بنیاد مسکن شهرداری رشت

Powered by DorsaPortal